يمكن أن تفعل العربية من هنا

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Site Güvenliği Hakkında

Sitenizden yaptığım alışverişi gizliliğine ne derece güvenebilirim ?

modelom.com olarak kullanıcıların bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için birincil derecede önem arz etmektedir. Sitemizden yapacağınız alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Tarafımıza vermiş olduğunuz bilgiler şirketimizce gizli tutulacak ve ayrıca siparişleriniz de maksimum gizlilik ile tarafınıza ya da sevdiklerinize gönderilecektir.

Adres vermek istemiyorum. Nasıl alışveriş yapabilirim?

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın kargodan teslim alabilirsiniz. Bize sadece Şehir, Mahalle ve irtibat telefonu detaylarınızı vermeniz yeterli olucaktır. Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir.

 

Kredi kartı ile ödeme yapmam durumumda ekstremde modelom.com mu yazacak ?

Şirketimizin bankalarda yer alan cari ünvanı AKSU ÇORAP ÇAMAŞIR TEKS ÖMER KAYA 'dir ve kredi kartı ekstrenizde de şirketimizin belirttiğimiz ünvanı yer alacaktır.

 
Sitenizden alış veriş yapmak ne kadar güvenli ?

Sitemizde dünya genelinde tüm alışveriş sitelerinde yer alan SSL güvenlik alt yapısı ve bankalar tarafından şirketimize tanımlanan 3D secure güvenlik sistemi kullanılmaktadır. Bu sistemler internet üzerinden kredi kartı ve banka kartları ile yapılan işlemlerin maksimum güvenlik ile yapılabilmesini sağlamaktadır. Ayrıca sitemizden alış veriş yaparken gireceğiniz kredi kartı ve banka kartı numarları ve bilgileri hiç bir şekilde sistemimizde tutulmamakta sadece banka alt yapısı ile işlemler gerçekleştirilmektedir. 

 

  • Kargo Hakkında

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra aynı gün 15.00 a kadar kargoya verilir. Kargoya verildiği anda sms bilgilendirimesi tarafımızca yapılır.

Kaç günde elime ulaşır?

Siparişiniz bulunduğunuz şehire göre kargoya verildikten sonra, 1-3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır.

Siparişimi taşıyan kargo görevlisi, taşıdığı paketin içeriğini biliyor mu?

Hayır. Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.

 

Ürünler Hakkında

 

Şu Ürün stokda var mı?

Sitemizdeki bütün ürünler stoklarımızda mevcuttur. Eğer herhangi bir ürün tükenirse, sitemizde "Tükendi" yazısını göreceksiniz.

 Ürün Kusurlu Çıktı Ne yapmalıyım?

Ürünlerin hepsi orijinaldir ve hatalı olma olasılığı çok düşüktür. Hatalı veya beğenmediğiniz bir ürün olursa, 0 850  nolu müşteri hizmetlerine durumu bildirin. Ürünü orijinal paketi ile AKSU ÇORAP ÇAMAŞIR TEKS adına (1111 NUMARALI YURTİÇİ) kargosuna gönderin, aynı gün içinde size yeni bir ürün göndeririz.

  •  

  • Ödeme Hakkında

Hangi yollarla ödeme seçenekleri sunuyorsunuz?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde dört farklı yolla ödeme seçeneği sunuyoruz. Banka yoluyla havale/EFT, internetten kredi kartı ile ödeme, kargo şubesinde ya da kapıda nakit veya kredi kartı ile tek çekim ödeme ile Mail Order yoluyla ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kredi kartına kaç taksit yapıyorsunuz?

Bonus kartlarına peşin fiyatına 3 taksit, veya 6 veya 12 taksit imkanı.

Kapıda ödemelerde kredi kartı geçer mi?

Kargo şubesinde veya teslimat adresinde ödemek isterseniz Kredi Kartı geçerlidir. - Kapıda nakit veya Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.